Pozycja nr 12 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54.2 x 54 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54 x 59.7 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
54 x 60 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
61.6 x 54 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 156 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
81.3 x 90 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
58 000 zł
Pozycja nr 155 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
120 x 120.5 cm
Pozycja nr 106 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
61 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
Pozycja nr 109 z aukcji 8 grudnia 2019
flamaster, pastel, papier
21 x 30 cm
Pozycja nr 110 z aukcji 8 grudnia 2019
tusz (sepia) pióro, papier kremowy
28.4 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 115 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
100 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 144 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
50 x 50 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 143 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
50 x 50 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana: