Pozycja nr 21 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 10 maja 2022
50.9 x 36.9 cm
Pozycja nr 6 z aukcji 10 maja 2022
akwaforta, druk wypukły suchy, papier
51 x 70 cm
Pozycja nr 10 z aukcji 10 maja 2022
kredki, papier
21.8 x 12 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 10 maja 2022
akryl, płótno
130 x 90 cm
Pozycja nr 77 z aukcji 28 kwietnia 2022
olej, płótno
60 x 100 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 76 z aukcji 28 kwietnia 2022
brąz, kamień
40.5 x cm
Pozycja nr 32 z aukcji 28 kwietnia 2022
akryl, płótno
81 x 92 cm
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
305 000 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 28 kwietnia 2022
kredki, ołówek, papier
14 x 16.4 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 28 kwietnia 2022
kredki, papier
24 x 18.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 28 kwietnia 2022
akryl, tusz, płótno
190 x 89 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł