Pozycja nr 20 z aukcji 8 lipca 2020
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 8 lipca 2020
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 8 lipca 2020
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 8 lipca 2020
olej, płótno
68.5 x 99 cm
Pozycja nr 27 z aukcji 8 lipca 2020
akwarela, gwasz, papier
23.9 x 32.2 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 64 z aukcji 8 lipca 2020
akryl, płótno, deska, prespex
71.5 x 92.5 cm
Pozycja nr 69 z aukcji 8 lipca 2020
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 23 z aukcji 8 lipca 2020
ołówek, akwarela, papier naklejony na tekturę
33 x 48.3 cm
ołówek, akwarela, gwasz, papier
13.8 x 24 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 8 lipca 2020
olej, płótno naklejone na płytę
35.9 x 27.5 cm