Pozycja nr 6 z aukcji 18 czerwca 2024
litografia barwna, papier
29.5 x 22.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
mezzotinta, sucha igła, papier kremowy
34.3 x 24.8 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 18 czerwca 2024
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
akwaforta, akwatinta, papier
10.7 x 7.4 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
serigrafia barwna, papier
56.8 x 32.1 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 18 czerwca 2024
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 21 z aukcji 18 czerwca 2024
fotografia czarno-biała (vintage)
20.5 x 21.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 22 z aukcji 18 czerwca 2024
kredka, karton
50 x 35.5 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 18 czerwca 2024
technika własna, papier
42 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
technika własna, papier ręcznie czerpany, barwion
31 x 22 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 30 z aukcji 18 czerwca 2024
brąz patynowany, kamień
31.5 x cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 42 z aukcji 18 czerwca 2024
linoryt barwny, papier
29 x 28.8 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana: