akryl, płótno
110 x 130 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 2 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
olej, płótno
100 x 120 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
4 000 zł - 6 000 zł
akwarela, papier bawełniany
55 x 75 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 500 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 500 zł
olej, płótno
100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 500 zł - 4 000 zł
technika mieszana
36 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 500 zł
olej, płótno
60 x 120 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł
akryl, płótno
100 x 100 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 500 zł
akryl, płótno
120 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
olej, płótno
53 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 15 października 2019
długopis, papier
20.5 x 14.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena wywoławcza:
600 zł