Pozycja nr 33 z aukcji 19 stycznia 2021
collage na beżowym papierze
60 x 46 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 35 z aukcji 19 stycznia 2021
olej, płótno
39.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
litografia, papier
27.8 x 42.3 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 2 z aukcji 19 stycznia 2021
60 x 42.8 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
linoryt, tusz różowy, papier żeberkowy niebieski
15.9 x 12 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 19 stycznia 2021
serigrafia barwna, papier
43.1 x 55.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 19 stycznia 2021
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:
serigrafia barwna, papier
56.8 x 32.1 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 19 stycznia 2021
litografia barwna, papier
19 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
technika wł., papier ręcznie czerpany i barwiony
45 x 33 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana: