Pozycja nr 10 z aukcji 17 października 2021
olej, płótno naklejone na tekturę
74.9 x 123.1 cm
Cena wywoławcza:
1 500 000 zł
Estymacje:
1 800 000 zł - 2 300 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Estymacje:
150 000 zł - 250 000 zł
olej, płótno
62.2 x 53.2 cm
Cena wywoławcza:
450 000 zł
Estymacje:
500 000 zł - 800 000 zł
olej, płótno
73 x 92 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Estymacje:
35 000 zł - 45 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 17 października 2021
olej, płótno
87 x 154.7 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Estymacje:
110 000 zł - 150 000 zł
olej, płótno
26.8 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
270 000 zł
Estymacje:
300 000 zł - 400 000 zł
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Estymacje:
250 000 zł - 400 000 zł
olej, tektura
29.3 x 22.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 45 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 17 października 2021
olej, płótno
81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Estymacje:
60 000 zł - 70 000 zł
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Estymacje:
350 000 zł - 600 000 zł
ołówek, akwarela, papier
40.9 x 51.3 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 50 000 zł
olej, tektura
50.5 x 35.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 15 000 zł