Pozycja nr 65 z aukcji 8 lipca 2020
akryl, ołówek, płótno
24 x 18 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 71 z aukcji 8 lipca 2020
olej, płótno naciągnięte na sklejkę
80 x 60 cm
Pozycja nr 60 z aukcji 8 lipca 2020
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 8 lipca 2020
olej, deska
25.7 x 18.4 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 8 lipca 2020
akwarela, ołówek, papier
35 x 25 cm
Pozycja nr 62 z aukcji 8 lipca 2020
akwarela, papier
20 x 25.8 cm
Pozycja nr 70 z aukcji 8 lipca 2020
olej, płótno
60 x 57.5 cm
Pozycja nr 69 z aukcji 8 lipca 2020
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
ołówek, akwarela, gwasz, papier
13.8 x 24 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 8 lipca 2020
akryl, płyta
87.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
128 000 zł