giclée, papier
63.3 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Estymacje:
3 000 zł - 8 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 59 z aukcji 27 stycznia 2022
brąz złocony, podstawa kamienna
29 x 21 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Estymacje:
13 000 zł - 15 000 zł
olej, płyta pilśniowa
88.5 x 92 cm
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Estymacje:
250 000 zł - 400 000 zł
olej, płyta pilśniowa
88.5 x 92 cm
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Estymacje:
250 000 zł - 400 000 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, płótno
80 x 80 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 25 000 zł
100 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 12 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
15 000 zł - 25 000 zł
akryl, płótno
33.2 x 27 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Estymacje:
5 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Estymacje:
120 000 zł - 200 000 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, płyta pilśniowa
80 x 122 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 70 000 zł