79 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 17 z aukcji 18 czerwca 2019
litografia barwna, papier
49.5 x 32 cm
Pozycja nr 21 z aukcji 18 czerwca 2019
serigrafia barwna, karton
55 x 46.5 cm
Pozycja nr 23 z aukcji 18 czerwca 2019
serigrafia, papier kremowy
65 x 50 cm
Pozycja nr 29 z aukcji 18 czerwca 2019
90 x 63.8 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 30 z aukcji 18 czerwca 2019
linoryt, monotypia, akwarela, gwasz, karton
43.3 x 32 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 18 czerwca 2019
litografia na metalu, papier
75 x 54.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
tusz, pióro japońskie, papier
29.5 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
tusz, pióro japońskie, papier
29.5 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
300 zł
akwarela, ołówek, papier
29.3 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 121 z aukcji 16 czerwca 2019
olej, płyta pilśniowa
65 x 54 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana: