Cena wywoławcza:
30 000 zł
Estymacje:
35 000 zł - 50 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
olej, tektura
42 x 48 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
18 000 zł - 25 000 zł
15.5 x 23.8 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 16 października 2022
akwarela, gwasz, tektura
32.2 x 70.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
akwarela, papier
19 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 50 000 zł
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 60 000 zł
olej, płótno
47.5 x 69 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Estymacje:
14 000 zł - 18 000 zł
olej, papier naklejony na tekturę
17.4 x 25 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
17 000 zł - 23 000 zł
50.3 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Estymacje:
20 000 zł - 26 000 zł
akwarela, papier
40.2 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
18 000 zł - 26 000 zł
litografia, papier
28.5 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Estymacje:
4 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 75 z aukcji 16 października 2022
olej, tektura
36.2 x 28 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 60 000 zł