Pozycja nr 20 z aukcji 26 czerwca 2022
akwarela, karton
48 x 40.3 cm
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Estymacje:
200 000 zł - 250 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 60 000 zł
Pozycja nr 67 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
81 x 65 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Estymacje:
60 000 zł - 80 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 50 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
71.2 x 55 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 70 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
72 x 102 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Estymacje:
16 000 zł - 25 000 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 26 czerwca 2022
53.5 x 31 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Estymacje:
14 000 zł - 18 000 zł
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Estymacje:
45 000 zł - 60 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, deska
30 x 43.3 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 50 000 zł
pastel, papier brązowy
64 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Estymacje:
180 000 zł - 250 000 zł
olej, płótno
50.9 x 71 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 18 000 zł