akwarela, pastel karton
48.4 x 67.4 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
olej, deska mahoniowa
36.7 x 58.2 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
olej, płótno
75.2 x 135.7 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
148 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 18 października 2020
olej, tektura
42.1 x 34.2 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 18 października 2020
technika mieszana
61.5 x 47.5 cm
58.3 x 32 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 18 października 2020
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, deska
13.7 x 24 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
olej, płótno
80 x 48.3 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
405 000 zł
olej, płótno
68.5 x 57 cm