olej, płótno dublowane
51.2 x 71.2 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
16 000 zł - 20 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 8 z aukcji 21 kwietnia 2021
olej, płótno
70.2 x 80 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł
akwarela, gwasz, papier
49 x 37.2 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 12 000 zł
olej, płótno
24.7 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 21 kwietnia 2021
olej, płótno
60.4 x 94.4 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 18 000 zł
olej, płótno
69.8 x 100.6 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 12 000 zł
olej, płótno
35.5 x 50.4 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 15 000 zł
olej, płótno naklejone na tekturę
34.6 x 24.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 21 kwietnia 2021
olej, tektura
33.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 10 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 21 kwietnia 2021
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 20 000 zł
akwarela, gwasz, papier
32.5 x 47.4 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 8 000 zł
olej, płótno
70.5 x 95.3 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł