Pozycja nr 40 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 2 lutego 2023
akryl, płótno
25.5 x cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, akryl, płyta pilśniowa
73 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
50 x 100 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
giclee, papier
62 x 49.6 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 2 lutego 2023
ołówek, kredka, papier
44 x 33 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
27 x 22 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 2 lutego 2023
mosiądz, kamień
43 x 58 cm
Pozycja nr 48 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł