Pozycja nr 1 z aukcji 17 marca 2024
akwarela, gwasz, tektura
46.8 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Estymacje:
20 000 zł - 35 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 3 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno dublowane
47.8 x 96 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Estymacje:
110 000 zł - 200 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 17 marca 2024
olej, tektura
18.3 x 27.3 cm
Cena wywoławcza:
8 500 zł
Estymacje:
10 000 zł - 16 000 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 17 marca 2024
olej, deska
24 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 16 000 zł
olej, płótno dublowane
59.8 x 99 cm
Cena wywoławcza:
1 200 000 zł
Estymacje:
1 300 000 zł - 2 000 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno naklejone na sklejkę
35.8 x 55.8 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
9 000 zł - 16 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
80 x 135 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Estymacje:
100 000 zł - 150 000 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 17 marca 2024
46 x 61 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacje:
15 000 zł - 25 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 17 marca 2024
olej, deska
46.1 x 37.7 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 50 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 17 marca 2024
akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
43.2 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 60 000 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 17 marca 2024
olej, tektura naklejona na tekturę
43.3 x 54.7 cm
Cena wywoławcza:
350 000 zł
Estymacje:
400 000 zł - 600 000 zł
olej, płótno
75.4 x 100.3 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Estymacje:
35 000 zł - 45 000 zł