akryl, płótno
120 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
akryl, płótno
80 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
1 600 zł - 1 800 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 22 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 22 kwietnia 2020
olej, płótno
40 x 20 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 500 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, płótno
60 x 90 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 22 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 22 kwietnia 2020
olej, płótno
80 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł
olej, płótno
90 x 90 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, kredka, płótno
50 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 22 kwietnia 2020
olej, płótno
130 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 400 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 22 kwietnia 2020
olej, płótno
110 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, żywica epoksydowa, płótno
70 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł