Pozycja nr 121 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno, sklejka
59.9 x 72.9 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
Pozycja nr 130 z aukcji 8 grudnia 2019
pastel, atrament, pióro, papier
53 x 91 cm
Pozycja nr 102 z aukcji 8 grudnia 2019
tempera żółtkowa, płótno
65 x 100 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr 105 z aukcji 8 grudnia 2019
gwasz, ołówek, tektura
22 x 35 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 143 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
50 x 50 cm
Pozycja nr 144 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
50 x 50 cm
Pozycja nr 110 z aukcji 8 grudnia 2019
tusz (sepia) pióro, papier kremowy
28.4 x 19.5 cm
Pozycja nr 109 z aukcji 8 grudnia 2019
flamaster, pastel, papier
21 x 30 cm
Pozycja nr 106 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
61 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
Pozycja nr 156 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
81.3 x 90 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
58 000 zł
Pozycja nr 101 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno naklejone na płytę pilś.
129.5 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł