Pozycja nr 114 z aukcji 9 grudnia 2018
36 x cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 116 z aukcji 9 grudnia 2018
brąz
59 x 51.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 119 z aukcji 9 grudnia 2018
tempera, gwasz, karton
68 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
119.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 122 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
146.5 x 97 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 115 z aukcji 9 grudnia 2018
akryl, płótno
89 x 100 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 124 z aukcji 9 grudnia 2018
technika mieszana, płyta pilśniowa
72 x 88 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 125 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
73 x 92 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 127 z aukcji 9 grudnia 2018
akryl, płótno
50 x 50 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 128 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
21 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 137 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
81 x 65 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 135 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana: