Pozycja nr 46 z aukcji 18 czerwca 2019
ołówek, karton
21 x 29.7 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 45 z aukcji 18 czerwca 2019
kredki, ołówek, karton
21 x 29.7 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 18 czerwca 2019
akwaforta, akwatinta, papier
21.4 x 14.7 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
olej, płyta pilśniowa
35.8 x 29.6 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 18 czerwca 2019
kredka czarna, akwarela, papier kremowy
35 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 37 z aukcji 18 czerwca 2019
tusz pióro, papier kremowy
38.3 x 57 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
tusz, pióro japońskie, papier
29.5 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
tusz, pióro japońskie, papier
29.5 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
papier ręcznie czerpany, technika wschodnia
51 x 34 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 30 z aukcji 18 czerwca 2019
linoryt, monotypia, akwarela, gwasz, karton
43.3 x 32 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 121 z aukcji 16 czerwca 2019
olej, płyta pilśniowa
65 x 54 cm