Pozycja nr 11 z aukcji 27 lipca 2021
tempera, papier
69.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 27 lipca 2021
offset, akryl, papier
60.5 x 42 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 27 lipca 2021
litografia barwna, papier
33.2 x 23.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
tusz pędzel, papier kremowy
21.1 x 29.7 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 23 z aukcji 27 lipca 2021
ołówek, papier beżowy naklejony na tekturę
12.9 x 10.4 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 27 lipca 2021
olej, akryl, płatki złota, płótno
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 26 z aukcji 27 lipca 2021
litografia, papier
45.8 x 40.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 31 z aukcji 27 lipca 2021
akwaforta barwna, papier
7.9 x 9.8 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 32 z aukcji 13 czerwca 2021
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł