Pozycja nr 58 z aukcji 24 kwietnia 2005
akwarela, karton
74 x 51 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 24 kwietnia 2005
gwasz, tektura
42 x 19 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
technika mieszana na płótnie
105 x 180 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
technika mieszana na płótnie
105 x 180 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 104 z aukcji 24 kwietnia 2005
olej, dykta
122 x 92 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
35 500 zł
węgiel, pastel, papier brunatnoszary
196 x 145 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Pozycja nr 102 z aukcji 24 kwietnia 2005
akryl, płótno
100 x 100 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 100 z aukcji 24 kwietnia 2005
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 99 z aukcji 24 kwietnia 2005
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 98 z aukcji 24 kwietnia 2005
gwasz, papier
62 x 92.5 cm
Cena wywoławcza:
7 500 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
Pozycja nr 97 z aukcji 24 kwietnia 2005
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Pozycja nr 96 z aukcji 24 kwietnia 2005
olej, tektura
21.7 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł