Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
17 500 zł
olej, płótno
82.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
olej, płótno
37 x 66 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
55 x 45 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
105 x 75 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
olej, tektura
31.2 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
127.5 x 83 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
20 500 zł
olej, płótno
56 x 46 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr z aukcji 2 czerwca 1996
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
olej, tektura
10 x 16.7 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 200 zł
olej, tektura
23.5 x 31.6 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
22 500 zł