Pozycja nr z aukcji 8 marca 1998
olej, płótno
64.8 x 54.3 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
46 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
olej, płótno
59.3 x 39.2 cm
Cena wywoławcza:
54 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
olej, płótno
22.4 x 30 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
olej, płótno
45.5 x 72.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
55 x 42 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
55.5 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
310 000 zł
Cena uzyskana:
348 000 zł
olej, płótno
30.3 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł
olej, płótno
26.3 x 37.2 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
olej, płótno
43.3 x 34 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
41.3 x 36 cm
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
136 000 zł