olej, płótno
55.2 x 46.3 cm
Cena wywoławcza:
160 000 zł
Cena uzyskana:
160 000 zł
olej, płótno
42.5 x 51 cm
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 4 grudnia 1997
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
61 000 zł
31.2 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr z aukcji 4 grudnia 1997
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
39 x 48.7 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 800 zł
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
46 x 57 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł