olej, płótno
63.5 x 99 cm
olej, płótno
44.5 x 73.5 cm
Cena wywoławcza:
290 000 zł
Cena uzyskana:
610 000 zł
olej, płótno
85.5 x 130.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
Pozycja nr z aukcji 24 października 1999
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, tektura
49.5 x 68.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
olej, płótno
43 x 31 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Cena wywoławcza:
34 000 zł
Cena uzyskana:
100 x 68.5 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Cena wywoławcza:
32 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
olej, tektura
70 x 102 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
olej, płótno
48.5 x 83.3 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
18.6 x 13.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł