olej, płótno
40 x 30 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 800 zł
olej, płótno
62 x 90 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 800 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, tektura
72 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
53 x 66 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
20 700 zł
olej, płótno
110 x 59 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
19 200 zł
olej, deska
43 x 32 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
olej, płótno
74 x 108 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł