Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, tektura
41 x 33 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
Pozycja nr z aukcji 20 grudnia 1992
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
olej, płótno
55 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
54.5 x 74 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł
olej, płótno
63 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 500 zł
olej, płótno
89 x 72 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
60 x 81 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 200 zł
olej, płótno
50.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł