Pozycja nr z aukcji 4 grudnia 1997
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
olej, tektura
36.2 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
49 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
olej, tektura
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł
akwarela, karton
49.5 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, karton
47.5 x 77 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
82 x 120 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
olej, tektura
30.3 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
45.2 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, płótno
44.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
olej, płótno
47.5 x 38 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
olej, płótno
53.5 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 800 zł
olej, płótno
45 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
82 x 105.5 cm
Cena wywoławcza:
290 000 zł
Cena uzyskana:
342 000 zł
olej, płótno
49 x 61 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
43 000 zł