Pozycja nr 41 z aukcji 25 września 2005
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
540 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 5 grudnia 2004
olej, deska
15 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 23 maja 2004
olej, płótno
80 x 135 cm
Cena wywoławcza:
710 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 14 z aukcji 19 października 2003
Cena wywoławcza:
390 000 zł
Cena uzyskana:
500 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 15 grudnia 2002
olej, płótno
52.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
90 000 zł
akwarela, tusz, papier
17.5 x 15.7 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 21 października 2001
olej, płótno
52.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
125 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 3 czerwca 2001
olej, płótno
48.5 x 70.5 cm
Cena wywoławcza:
220 000 zł
Cena uzyskana:
290 000 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 14 grudnia 2000
olej, płótno
54.5 x 109 cm
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
460 000 zł
olej, płótno
83 x 63 cm
Cena wywoławcza:
450 000 zł
Cena uzyskana:
660 000 zł
Cena wywoławcza:
58 000 zł
Cena uzyskana:
58 000 zł
16 x 16 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł