Pozycja nr 48 z aukcji 14 grudnia 2014
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 15 czerwca 2014
olej, płótno
45.5 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
220 000 zł
Cena uzyskana:
290 000 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 23 marca 2014
ołówek, kredka, akwarela, papier
33.2 x 39.9 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 9 czerwca 2013
akwarela, tusz, papier
17.5 x 15.7 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 17 marca 2013
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 48 z aukcji 9 grudnia 2012
olej, płótno
61 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
490 000 zł
Cena uzyskana:
510 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 14 października 2012
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 3 czerwca 2012
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 18 marca 2012
olej, płótno
70 x 110 cm
Cena wywoławcza:
490 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 53 z aukcji 4 grudnia 2011
Cena wywoławcza:
420 000 zł
Cena uzyskana:
420 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 17 października 2010
olej, płótno
70 x 110 cm
Cena wywoławcza:
490 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 23 z aukcji 13 czerwca 2010
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł