Pozycja nr 40 z aukcji 6 grudnia 2009
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 28 z aukcji 6 grudnia 2009
olej, płótno
69.6 x 110.5 cm
Cena wywoławcza:
800 000 zł
Cena uzyskana:
1 050 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 31 maja 2009
Cena wywoławcza:
580 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 40 z aukcji 22 marca 2009
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
330 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 22 marca 2009
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
130 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 7 grudnia 2008
Cena wywoławcza:
600 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 54 z aukcji 1 czerwca 2008
olej, płótno
69.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
750 000 zł
Cena uzyskana:
770 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 16 marca 2008
Cena wywoławcza:
750 000 zł
Cena uzyskana:
870 000 zł
Pozycja nr 156 z aukcji 9 grudnia 2007
olej, płótno
45.3 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
400 000 zł
Cena uzyskana:
440 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 8 października 2006
Cena wywoławcza:
260 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 37 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
212 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 26 marca 2006
akwarela, tusz, ołówek papier
19 x 29 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana: