Pozycja nr z aukcji 4 czerwca 2000
olej, płótno
44.5 x 69 cm
Cena wywoławcza:
350 000 zł
Cena uzyskana:
720 000 zł
Pozycja nr z aukcji 5 grudnia 1999
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
450 000 zł
Pozycja nr z aukcji 30 maja 1999
olej, płótno
40.5 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
95 000 zł
Pozycja nr z aukcji 14 marca 1999
olej, płótno
57.5 x 38 cm
Cena wywoławcza:
135 000 zł
Cena uzyskana:
135 000 zł
olej, płótno
40.5 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 8 marca 1998
olej, płótno
59.3 x 39.2 cm
Cena wywoławcza:
54 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
Cena wywoławcza:
290 000 zł
Cena uzyskana:
375 000 zł
Pozycja nr z aukcji 8 czerwca 1997
olej, płótno
60 x 73.5 cm
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
230 000 zł
Cena wywoławcza:
290 000 zł
Cena uzyskana:
385 000 zł
Pozycja nr z aukcji 9 marca 1997
olej, płótno
45.8 x 70.5 cm
Cena wywoławcza:
170 000 zł
Cena uzyskana:
178 000 zł
olej, płótno
26 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
57 000 zł
Pozycja nr z aukcji 8 grudnia 1996
olej, płótno
59.7 x 84 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
185 000 zł