Cena wywoławcza:
150 000 zł
Estymacje:
180 000 zł - 250 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
pastel, papier jasnobrązowy
66.5 x 51 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
112 000 zł
pastel, papier brązowy
64 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
192 000 zł
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
pastel, papier naklejony na tekturę
63.9 x 49.3 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
196 000 zł
pastel, papier brązowy naklejony na tekturę
59 x 43 cm
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
220 000 zł
Cena wywoławcza:
290 000 zł
Cena uzyskana:
355 000 zł
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
200 000 zł
Cena wywoławcza:
95 000 zł
Cena uzyskana:
270 000 zł
64.4 x 49.7 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
142 000 zł
pastel na papierze beżowym naklejonym na tekturę
63.2 x 48.8 cm
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
85 000 zł
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
122 000 zł
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
140 000 zł
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
110 000 zł
olej, płótno
68.3 x 95 cm
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
pastel, papier żeberkowy
62.3 x 48.1 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
210 000 zł
pastel, węgiel, papier żeberkowany z filigranem,
63.3 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
540 000 zł