Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
węgiel, pastel na szarym papierze
63 x 48 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
66.4 x 47.4 cm
Cena wywoławcza:
4 700 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
Cena wywoławcza:
42 000 zł
Cena uzyskana:
53 000 zł
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
61 x 46 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, płótno
68.3 x 95 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
61.5 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
26 500 zł